s

تفریحی و طنز - استعلام ممنوع الخروجی بصورت آنلاین

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 122
» بازديد ديروز : 4
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 186
» بازديد سال : 186
» بازديد کل : 1389
» اعضا : 0
» مطالب : 5

استعلام ممنوع الخروجی بصورت آنلاین


تاریخ انتشار پست : 1397/5/21 بازدید : 12

استعلام ممنوع الخروجی بصورت آنلاین


چگونه میتوانیم ممنوع الخروجی خود را استعلام کنیم؟ ایا شما نیز قصد دارید به خارج از کشور سفر کنید؟ ایا می خواهید دلیل ممنوع الخروجی خود را به صورت انلاین مشاهده نمایید؟

چگونه میتوانیم ممنوع الخروجی خود را استعلام کنیم؟نحوه استفاده از سایت استعلام ممنوع الخروجی از کشور  اگر شما قصد سفر به خارج کشور را دارید به پاسپورت یا گذرنامه احتیاج خواهید داشت که در واقع این گذرنامه به معنای مجوز خروج شما از کشور است. اما در برخی شرایط مانند شکایت زن از شوهر برای مطالبه مهریه، بدهکار مالیاتی و غیره فرد ممنوع الخروج می شود. با صدور قرار ممنوعیت خروج افراد از کشور و صدور پرونده کیفری، شخص نامبرده حق خروج از کشور را نخواهد داشت. ممکن است فردی که ممنوع الخروج شده است تا قبل از سوار شدن به هواپیما از این موضوع خبر نداشته باشد و برنامه کاری یا شخصی خاصی را برای خود ترتیب داده باشد. با ممانعت از ورود این شخص به هواپیما و بهم خوردن سفر ممکن است شما یک موقعیت کاری خوب را از دست دهید، با این حال اگر قبل از تعیین زمان سفر و قرار ملاقات شما بتوانید با روشی که امروز در انزل وب به شما آموزش می دهیم ممنوع الخروجی خود را بررسی کنید می توانید برنامه دقیق تری برای خود بچینید.   خروج چه کسانی از کشور ممنوع است؟ در ادامه به صورت خلاصه علل مهمی که باعث ممنوع الخروج شدن فرد از کشور می شود لیست می شود: بدهکاران مالیاتی که حداقل ۵۰۰ میلیون تومان بدهی دارند. افرادی که در خارج از کشور به علت مواردی همچون کلاهبرداری، سرقت، تکدی گری و غیره دارای سوءسابقه و سوء شهرت هستند. افرادی که مسافرت آنها با مصالح جمهوری اسلامی در تضاد است. افرادی که خروج کشورشان به پدر، مادر، شوهر و یا فرد دیگری محول شده باشد (عدم اجازه ولی یا قیم). منع امنیتی برای کشور بدهکاران مهریه ممنوع الخروجی به علت چک برگشتی عدم پرداخت حقوق کارگر توسط کارفرما افرادی که دوران محکومیت خود را به پایان نبرده اند و متواری هستند. سربازان فراری مدت اعتبار ممنوع الخروجی از کشور 


بنابر ماده ۱۳۳ قانون آیین دادرسی کیفری، مدت اعتبار قرار ممنوعیت خروج از کشور ۶ ماه تا ۱ سال است که با توجه به اهمیت موضوع و جرم فرد می تواند هر ۶ ماه یکبار تمدید شود. این شخص می تواند ظرف مدت ۲۰ روز نسبت به قرار ممنوع الخروج شدن از کشور اعتراض کند و درخواست تجدید نظر دهد.با صدور قرار منع پیگیرد دادگاه موضوع را بلافاصله به مراجع ذیرب اطلاع داده و نسبت به رفع ممنوع الخروج شدن فرد از کشور اقدام می شود.

 استعلام ممنوع الخروجی مالیاتی، مهریه و … از طریق اینترنت قبلا در انزل وب نحوه ثبت نام و روند سامانه پیگیری پرونده قضایی از طریق سامانه ثنا، عدل ایران و .. را به شما آموزش دادیم. برخلاف روش های سنتی که شما برای استعلام ممنوع الخروجی از کشور مجبور بودید به صورت حضوری به اداره گذرنامه مراجعه کنید، شما می توانید از طریق سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ممنوع الخروجی خود را با کد ملی و شماره شناسنامه استعلام کنید. برای استعلام ممنوع الخروجی اجرای اسناد رسمی وارد سایت استعلام ممنوع الخروجی اجرای اسناد رسمی کشور شوید و فرم تصویر زیر را پر کنید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به سایت دهکده جهانی مراجعه نمایید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد